User Merge (7.x-2.12) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: Delete
da: Slet

en: Cancel
da: Annullér

en: Password
da: Adgangskode

en: Field
da: Felt

en: Block
da: Blok

en: Fields
da: Felter

en: Merge
da: Sammenlæg

en: Profile
da: Profil

en: Property
da: Egenskab

en: E-mail addresses
da: E-post adresser
