User Merge (7.x-2.12) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Field
el: Πεδίο

en: Block
el: Μπλοκ

en: Fields
el: Πεδία

en: Profile
el: Προφίλ

en: Entity
el: Οντότητα

en: E-mail addresses
el: Διευθύνσεις e-mail
