User Merge (7.x-2.12) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Password
ka: პაროლი

en: Field
ka: ველი

en: Block
ka: ბლოკი

en: Fields
ka: ველები

en: Profile
ka: პროფილი
