User Merge (7.x-2.12) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Field
ku: خانە

en: Block
ku: بلۆک

en: Profile
ku: زانیاری تایبه‌تی
