User Merge (7.x-2.12) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Delete
fa: حذف

en: Cancel
fa: لغو

en: Password
fa: رمز

en: Field
fa: میدان

en: Block
fa: قالبک

en: Fields
fa: میدانها

en: Property
fa: ویژگی

en: Entity
fa: عنصر

en: Entity Reference
fa: مرجع عنصر
