User Merge (7.x-2.12) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Delete
sl: Izbriši

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Password
sl: Geslo

en: Field
sl: Polje

en: Block
sl: Blok

en: Profile
sl: Profil
