User Merge (7.x-2.12) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Field
ur: فیلڈ

en: Block
ur: بلاک

en: Profile
ur: پروفائیل
