User Merge (7.x-2.2) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Field
hr: Polje

en: Block
hr: Blok

en: Fields
hr: Polja

en: Property
hr: Svojstvo
