User Merge (7.x-2.2) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Field
nl: Veld

en: Block
nl: Blok

en: Fields
nl: Velden

en: Merge
nl: Samenvoegen

en: Property
nl: Eigenschap

en: Entity
nl: Entiteit

en: E-mail addresses
nl: E-mailadressen

en: References
nl: Referenties

en: Entity Reference
nl: Referentie naar een entiteit
