User Merge (7.x-2.2) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Cancel
ru: Отмена

en: Field
ru: Поле

en: Block
ru: Блок

en: Fields
ru: Поля

en: Merge
ru: Объединить

en: Property
ru: Свойство

en: Entity
ru: Сущность

en: E-mail addresses
ru: Адреса электронной почты

en: References
ru: Ссылки

en: Entity Reference
ru: Ссылка на сущность
