User Merge (7.x-2.3) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Field
fi: Kenttä

en: Block
fi: Lohko

en: Fields
fi: Kentät

en: Property
fi: Ominaisuus

en: Entity
fi: Entiteetti

en: E-mail addresses
fi: Sähköpostiosoitteet

en: References
fi: Viittaukset

en: Entity Reference
fi: Entiteettiviittaus
