User Merge (7.x-2.4) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Password
ast: Clave

en: Field
ast: Campu

en: Block
ast: Bloque

en: Profile
ast: Perfil
