User Merge (7.x-2.4) - en to de translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
de: Konfiguration speichern

en: Delete
de: Löschen

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Password
de: Passwort

en: Field
de: Feld

en: Fields
de: Felder

en: Merge
de: Zusammenführen

en: Profile
de: Profil

en: Property
de: Eigenschaft

en: Userpoints
de: Benutzerpunkte

en: Entity
de: Entität

en: E-mail addresses
de: E-Mail-Adressen

en: User Points
de: Benutzerpunkte

en: References
de: Referenzen

en: Entity Reference
de: Entitätsreferenz

en: Merge accounts
de: Konten zusammenführen
