User Merge (7.x-2.4) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Password
eu: Pasahitza

en: Field
eu: Eremua

en: Block
eu: Blokea

en: Fields
eu: Eremuak

en: Profile
eu: Profila

en: Userpoints
eu: Erabiltzailearen puntuak

en: Entity
eu: Entitatea

en: User Points
eu: Erabiltzailearen puntuak
