User Merge (7.x-2.4) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍ സൂക്ഷിക്കൂ

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Password
ml: പ്രവേശന വാക്ക്

en: Field
ml: ഫീൽഡ്

en: Block
ml: ബ്ലോക്ക്
