User Merge (7.x-2.4) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Delete
sq: Fshij

en: Cancel
sq: Anulo

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Block
sq: Bllokuar

en: Profile
sq: Profili
