User Merge (7.x-2.4) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Delete
sr: Избриши

en: Cancel
sr: Поништи

en: Password
sr: Лозинка

en: Block
sr: Блок
