User Merge (7.x-2.4) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
ta: முறைப்படுத்தலை சேமி

en: Delete
ta: அழி

en: Cancel
ta: விலகு

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Field
ta: புலம்

en: Block
ta: பெட்டி

en: Profile
ta: சுயவிபரம்

en: Property
ta: பண்பு

en: Entity
ta: உருப்படி
