User Merge (7.x-2.4) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Delete
vi: Xóa

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Field
vi: Trường

en: Block
vi: Khối

en: Fields
vi: Các trường

en: Merge
vi: Trộn

en: Profile
vi: Hồ sơ người dùng

en: Property
vi: Thuộc tính
