User Merge (7.x-2.5) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Delete
af: Vee uit

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Password
af: Wagwoord

en: Block
af: Blok

en: Profile
af: Profiel
