User Merge (7.x-2.5) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Delete
az: Sil

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Password
az: Parol

en: Field
az: Sahə

en: Block
az: Blok

en: Fields
az: Sahələr

en: Entity
az: Entiti
