User Merge (7.x-2.5) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Delete
bs: Briši

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Password
bs: Lozinka

en: Field
bs: Polje

en: Block
bs: Blok

en: Fields
bs: Polja

en: Profile
bs: Profil
