User Merge (7.x-2.5) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: Delete
is: Eyða

en: Cancel
is: Hætta við

en: Password
is: Lykilorð

en: Field
is: Svæði

en: Block
is: Blokk

en: Fields
is: Svæði
