User Merge (7.x-2.5) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Delete
jv: Busak

en: Cancel
jv: Batal

en: Password
jv: Sandhi

en: Block
jv: Blok

en: Fields
jv: Field

en: Profile
jv: Profil
