User Merge (7.x-2.5) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Delete
kk: Өшіру

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Field
kk: Өріс

en: Block
kk: Блок

en: Fields
kk: Өрістер

en: Profile
kk: Профиль
