User Merge (7.x-2.5) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
kn: ಸಂರಚನೆಯನ್ನು ಉಳಿಸು

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Field
kn: ಕ್ಷೇತ್ರ

en: Block
kn: ಖಂಡ

en: Merge
kn: ವಿಲೀನಗೊಳಿಸು...

en: Profile
kn: ಪ್ರೊಫೈಲ್‌

en: Entity
kn: ಎಂಟಿಟಿ
