User Merge (7.x-2.5) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Field
lt: Laukelis

en: Block
lt: Blokas

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Merge
lt: Sujungti

en: Profile
lt: Profilis

en: Entity
lt: Esybė

en: E-mail addresses
lt: El. pašto adresas
