User Merge (7.x-2.5) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Delete
mn: Устгах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Password
mn: Нууц үг

en: Field
mn: Талбар

en: Block
mn: Хавтан

en: Profile
mn: Хувийн тохиргоо
