User Merge (7.x-2.5) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Delete
pl: Usuń

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Password
pl: Hasło

en: Field
pl: Pole

en: Block
pl: Blok

en: Fields
pl: Pola

en: Merge
pl: Połącz

en: Profile
pl: Profil

en: Property
pl: Właściwość

en: Entity
pl: Encja

en: E-mail addresses
pl: Adresy e-mail

en: References
pl: Powiązania

en: Entity Reference
pl: Referencja do encji
