User Merge (7.x-2.6) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Delete
et: Kustuta

en: Cancel
et: Tühista

en: Password
et: Parool

en: Field
et: Väli

en: Block
et: Plokk

en: Fields
et: Väljad

en: Profile
et: Profiil

en: Entity
et: Olem

en: References
et: Viited

en: Entity Reference
et: Olemi viide
