User Merge (7.x-2.6) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
fil: Pangalagaan ang pagsasaayos

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Password
fil: Hudyat

en: Block
fil: Tipak
