User Merge (7.x-2.6) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Delete
oc: Suprimir

en: Cancel
oc: Anullar

en: Password
oc: Senhal

en: Field
oc: Camp

en: Block
oc: Blòt

en: Fields
oc: Camps

en: Profile
oc: Perfil

en: Property
oc: Proprietat

en: Entity
oc: Entitat
