User Merge (7.x-2.7) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Delete
he: מחיקה

en: Cancel
he: ביטול

en: Password
he: סיסמה

en: Field
he: שדה

en: Block
he: בלוק

en: Fields
he: שדות

en: Merge
he: מיזוג

en: Profile
he: פרופיל חבר

en: Entity
he: יישות

en: References
he: רפרנס

en: Entity Reference
he: רפרנס ליישות
