User Merge (7.x-2.7) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Cancel
mr: रद्द

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Block
mr: भाग

en: Merge
mr: एकत्र(Merge)
