User Merge (7.x-2.7) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
pt: Salvar configurações

en: Delete
pt: Apagar

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Password
pt: Senha

en: Field
pt: Campo

en: Block
pt: Bloco

en: Fields
pt: Campos

en: Merge
pt: Juntar

en: Profile
pt: Perfil

en: Property
pt: Propriedade

en: Entity
pt: Entidade

en: E-mail addresses
pt: Endereços de email

en: References
pt: Referências
