User Merge (7.x-2.7) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Field
te: ఖాళీ
