User Merge (7.x-2.7) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Password
ug: پارول

en: Block
ug: تارماق رايون
