User Merge (7.x-2.8) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Delete
ar: حذف

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Field
ar: الحقل

en: Block
ar: الصندوق

en: Fields
ar: الحقول

en: Profile
ar: ملفات المستخدمين

en: Property
ar: الخاصية

en: Entity
ar: الكيان
