User Merge (7.x-2.8) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
fr: Enregistrer la configuration

en: Delete
fr: Supprimer

en: Cancel
fr: Annuler

en: Password
fr: Mot de passe

en: Field
fr: Champ

en: Block
fr: Bloc

en: Fields
fr: Champs

en: Merge
fr: Fusionner

en: Profile
fr: Profil

en: Property
fr: Propriété

en: Userpoints
fr: Points utilisateurs

en: Entity
fr: Entité

en: E-mail addresses
fr: Adresses de courriel

en: References
fr: Références
