User Merge (7.x-2.8) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: Delete
ja: 削除

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Password
ja: パスワード

en: Field
ja: フィールド

en: Block
ja: ブロック

en: Fields
ja: フィールド

en: Merge
ja: マージ

en: Profile
ja: プロフィール

en: Property
ja: プロパティー

en: Userpoints
ja: ポイント

en: Entity
ja: エンティティ

en: References
ja: 参照

en: Entity Reference
ja: エンティティ参照
