User Merge (7.x-2.8) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Field
th: ช่องรับข้อมูล

en: Profile
th: ประวัติผู้ใช้

en: Entity Reference
th: อ้างอิงเอนทิตี
