User Merge (7.x-2.8) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Delete
uk: Видалити

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Password
uk: Пароль

en: Field
uk: Поле

en: Block
uk: Блок

en: Fields
uk: Поля

en: Merge
uk: Об'єднати

en: Profile
uk: Профіль

en: Property
uk: Властивість

en: Entity
uk: Сутність

en: E-mail addresses
uk: Адреси електронної пошти

en: References
uk: Посилання

en: Entity Reference
uk: Посилання на сутність

en: Sorry, unrecognized e-mail address or password.
uk: Перепрошуємо, невідома електронна адреса або пароль.
