User Merge (7.x-2.9) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Password
ca: Contrasenya

en: Field
ca: Camp

en: Block
ca: Bloc

en: Fields
ca: Camps

en: Merge
ca: Fusiona

en: Profile
ca: Perfil

en: Property
ca: Propietat

en: Entity
ca: Entitat

en: References
ca: Referències

en: Entity Reference
ca: Referència d'entitat
