User Merge (7.x-2.9) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Block
ne: ब्लक

en: Profile
ne: व्यक्तिविवरण
