User Merge (7.x-2.9) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Password
sk: Heslo

en: Field
sk: Pole

en: Block
sk: Blok

en: Fields
sk: Polia

en: Profile
sk: Profil

en: Property
sk: Vlastnosť

en: Entity
sk: Entita

en: Entity Reference
sk: Odkaz na entitu
