User Merge (7.x-2.7) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Block
am: ጥምር
