User Merge (7.x-2.12) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો
