User Merge (7.x-2.12) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
hi: नये संरुप को संरक्षित करें।

en: Delete
hi: मिटायें

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Password
hi: कूटशब्द

en: Field
hi: क्षेत्र

en: Block
hi: ब्लॉक

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: Profile
hi: रुपरेखा

en: Entity
hi: इकाई
