User Merge (7.x-2.12) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: Delete
id: Hapus

en: Cancel
id: Batal

en: Password
id: Sandi

en: Field
id: Bidang

en: Block
id: Blok

en: Fields
id: Bidang isian

en: Profile
id: Profil

en: Property
id: Milik

en: Entity
id: Entitas
