Username originality AJAX check (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Registration
ru: Регистрация

en: The username %username is not allowed.
ru: Имя пользователя %username не доступно.

en: Username check
ru: Проверка имени пользователя

en: Check username originality on registration or create user form via AJAX request.
ru: Проверка уникальности имени пользователя на формах регистрации и создания пользователя через AJAX.

en: The e-mail address %mail is not allowed.
ru: Адрес электронной почты %mail не разрешен.

en: The username %username is already taken.
ru: Имя пользователя %username уже занято.
